Tubade tutvustamine

Delfine Pansionaadi külastajate majutuseks  on 8 kõigi mugavustega numbrituba, nendest 7 kahekohalist, üks nendest tuba vanni ja suure avatud rõduga ja 1 sviit –suure rõduga ning kahe toaga.
Kõik toad on sisustatud mugavas ja kaasaegses stiilis. Tubades on dušširuum, telefon, SAT TV, lameekraan televiisorid, WIFI interneti leviala. Kõikides tubades on minikülmikud. 
Delfine Pansionaadi tubades ei suitsetata.

 

  • Romantiline kahene tuba

    Kui Sa soovid pakkuda oma kaaslasele üllatust, siis vanniga tuba on ainuõige valik.
    Romantiliselt sisustatud romantiline voodi ja vannitoas mullivann. Meie poolt üllatus- saabumisel.

  • Sviidi puhketuba

    Peretuba- Sviit koosneb elutoast, magamistoast ja vannitoast. Perega puhkamiseks soovitame meie sviiti, mille akendest avaneb suurepärane vaade Supeluse tänava promenaadile

Kahekohaline tuba voodid eraldi

Kahekohaline tuba TWIN asutusega ( voodid eraldi). Toad on sisustatud mugavas ja kaasaegses stiilis. Tubades on dušširuum, telefon, SAT TV, lameekraan televiisorid, WIFI interneti leviala. Toas on minikülmikud ja Prantsuse rõdud. Toad suurused on 15m2-20m2
Delfine Pansionaadi tubades ei suitsetata.

Kahekohaline tuba voodid koos

Kahekohaline tuba DBL asutusega ( voodid koos). Toad on sisustatud mugavas ja kaasaegses stiilis. Tubades on dušširuum, telefon, SAT TV, lameekraan televiisorid, WIFI interneti leviala. Toas on minikülmikud ja Prantsuse rõdud.  Toad suurused on 15m2-20m2. Delfine Pansionaadi tubades ei suitsetata.

Kahekohaline tuba vanniga

Kahekohaline tuba vanniga DBL asutusega ( voodid koos). Tuba on sisustatud mugavas ja kaasaegses stiilis. Toas on dušširuum, telefon, SAT TV, lameekraan televiisorid, WIFI interneti leviala. Toas on minikülmikud ja suur rõdu vaatega rannapromenaadile. Toa suurus on 25m2
Delfine Pansionaadi tubades ei suitsetata.

Peretuba ehk sviit

Peretuba- Sviit koosneb elutoast, magamistoast ja vannitoast. Perega puhkamiseks soovitame meie sviiti, mille akendest avaneb suurepärane vaade Supeluse tänava promenaadile.
Suur rõdu annab puhkamiseks eelise. Peretuba on sisustatud mugavas ja kaasaegses stiilis. Toas on dušširuum, telefon, SAT TV, lameekraan televiisor, WIFI interneti leviala. Toas on minikülmikud. Toa suurused on 32m2. Delfine Pansionaadi tubades ei suitsetata.